O nás

NAŠÍM POSLANÍM JE NACHÁDZAŤ SKUTOČNÉ RIEŠENIA

Chceme, aby ste sa doma cítili dobre. Aby váš dom fungoval do posledného detailu a aby práca odborníkov, materiály a technológie neboli zbytočne znehodnocované zlými kompromismi.

Videli sme rast mnohých domov. Veľké aj malé, krásne aj inteligentné. U väčšiny z nich však nebolo zaistené efektívne prerušenie tepelných mostov. Drobný detail, ktorý môže viesť k znehodnoteniu samotného domu aj kvality života jeho obyvateľov. Preto sme sa rozhodli nájsť riešenie.

Úplne nová A jedinečná technológia

Vyvinuli sme úplne novú a jedinečnú technológiu s využitím kvalitných izolačných materiálov. Naše výrobky sa v postavených domoch osvedčujú už viac ako desať rokov. Svoje know-how stále posúvame smerom k inovatívnym, rozsiahlejším a komplexnejším riešeniam. Ponuku rozširujeme o nové produkty a služby.

Sme tým
Profesionálov

Sme malý kolektív so širokým rozsahom. Pracujeme v súlade s našimi hodnotami – profesionálne, kvalitne a rýchlo. Na základe nami vyvinutých technológií dokážeme navrhnúť funkčné riešenie každej zákazky. Poskytujeme poradenstvo, konzultáciu aj zaškolenie pre prácu s našimi produktami.

Hráme férovo –
s ľuďmi aj s prírodou

Vážime si našich zákazníkov, našu firmu a svet okolo nás. Hráme férovo – s ľuďmi aj s prírodou. Nežijeme len prácou, ale realizujeme aj aktivity smerom ku spoločnosti a potrebným ľuďom. Náš malý kolektív si opatrujeme a dobrá atmosféra vo firme sa odráža na kvalite našej práce.

Napíšte nám:

Využite náš
kontaktný formulár

Kontaktný formulár PROPASIV®

9 + 11 =

Informujeme, že vaše osobné údaje spracovávame podľa zásad na ochranu osobných údajov.

www.propasiv.sk