Náš tip

Screeny – praktické a elegantné tienenie

Autor: Propasiv
Doba čtení:5 min

Letné obdobie prináša mnoho horúcich dní. Pokiaľ zrovna nie ste pri vode, nezostáva než sa skryť do tieňa a chladu vnútri domu. Ako si ale zaistiť tienenie a príjemnú klímu v miestnosti, keď sa do okien opiera odpoludňajšie slnko? Nechajte sa inšpirovať praktickými screenovými roletami.

Moderné predokenné tieniace systémy – screeny sú veľmi efektívne a ponúkajú svojim užívateľom radu výhod. Účinne znižujú tok slnečného žiarenia, chráni pred teplom i nepríjemným hmyzom. Okrem funkčných vlastností určite oceníte, že skrz rolety vidíte do záhrady alebo okolia domu. Špeciálna tkanina totiž umožňuje vidieť smerom von. Stále si tak môžete užívať krásny letný deň.

Screenové rolety sú vhodným vonkajším tienením okien a sklenených stien smerujúcich do záhrady.

Montáž predokenných tieniacich roliet je ľahká a rýchla. Ovládanie plne automatizované, cez diaľkový ovládač alebo pomocou programovateľného softvéru na vašom mobile. Každú roletu môžete zaťahovať samostatne do potrebnej výšky.

Vďaka špeciálnej tkanine môžete cez screenové rolety vidieť do záhrady.

Screenová roleta je oproti robustným žalúziám elegantné riešenie a môže sa stať i dizajnovým prvkom. Pri výbere tkaniny si totiž môžete voliť zo širokej palety vzorov i farieb.

Predokenné screeny možno namontovať na už hotovú fasádu napríklad staršieho domu. Ak sa ale len chystáte dom stavať, obráťte sa na PROPASIV. Radi vám pomôžeme so správnou prípravou montáže (elektrické rozvody, miesto pre box a apod.), ktorú potom projektant zanesie do stavebných plánov.

 

Zaujali vás screenové rolety?

Zavolajte alebo nám napíšte, odpovieme na všetky vaše otázky.

Riešenie PROPASIV®,
ktoré tu bolo použité:

Screenové clony znižujú intenzitu toku slnečných lúčov do interiéru. Hodí sa na zatienenie presklených i nepresklených plôch malých i veľkých formátov, pre všetky typy budov.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Nenašli ste,
čo ste hľadali? Napíšte nám!

1 + 1 =

www.propasiv.sk